The Great Wild Life

SHOT SHOW FUARI

Her sene olduğu gibi 2020 senesinin yurt dışı fuarlarından Dünyanın en büyük silah outdoor ve av malzemeleri fuarı Amerika SHOT Show da 20 Ocak kapılarını doğa sporları severlerine kapılarını açtı.

Her sene olduğu gibi 2020 senesinin yurt dışı fuarlarından Dünyanın en büyük silah outdoor ve av malzemeleri fuarı Amerika SHOT Show da 20 Ocak kapılarını doğa sporları severlerine kapılarını açtı.The Great Wildlife dergisi olarak her sene olduğu gibi bu senede bizde SHOT SHOW fuarında MEDYADA yerimizi aldık. Sizlerindi bildiği gibi Amerika Shot Show da 6 senedir tek TÜRK dergisi ve medyası olarak bulunuyoruz ve siz değerli doğa sporseverleri, silah tutkunları ve av tutkunları için fuarı yakından takip ederek yeni gelişmeleri sizler için aktarıyoruz.


Her sene olduğu gibi bu senede Türk silah üreticileri de fuarda yerini aldı, 132 Türk silah üreticisinin de bulunduğu fuar olmadık kadar her kes için faydalı geçti, ancak tüm dünyadaki kiriz nedeniyle Shot Show bu sene her senekine rağmen sakin geçti, The Great Wildlife dergisi olarak firmalarımızı gezerek fuarın nabzını tutmaya çalıştık, Türk silah üreticilerinden İstanbul Silah,Ata Arms,Eternal arms ,Kral arms ,Niksan makine ,CEO arms , Sülün av, DİCKİNSON, Sarsılmaz gibi bir çok firma kendi yeni ürün alıcılarla buluşturdu.Bizlerinde yeni yabancı firmalarla görüşme şansımızı bu sene daha da artıra iyi işlere imza atık .En önemlisi Türk silah üreticilerinin yurt dışı temsilcileriyle bir araya gelerek detaylı bilgiler aldık bunlardan biride DİCKİNSON Amerika TEMSİLÇİSİ sayın Mürvet Arnsteindi kendisi Türk kökenli olup AMERİKA Arizona’da yaşıyor bir avcı kadın ,ülkemizi gururla temsil eden bit Türk kadını.Münevver hanımla konuştuktan sonra bunu anladım biz Türkler ruh ve karakter olarak ne kadar sağlam gene sahibiz.

Bizlere zaman ayırdığı için Münevver hanıma The Great Wildlife dergisi adına teşekkürlerimizi sunarız. Dönelim fuara Shot Show 20 Ocakta başlayıp 24 Ocakta sone erdi bu 4 gün süresi içinde geçirdiğimiz heyecanlı ve yorgun günümüz de Türk ve yabancı silah üreticilerinin yeni ürettiği ürünleri sergilerken bir şey dikkatimizi çekti, birçok firma kopyalama yapıştır misali aynı silah modelleriyle fuara katılım sağlamışlar buda haliyle kendileri model üretmek ve ya mühendislere ödeme yapmak istemedikleri için diğer firmaların modellerini yaparak fuara katılmışlar. Bu durum The Great Wildlife dergisi olarak bize emek hırsızlığı olarak geldiği için bunu söylemeden geçemeyeceğimize kanat getirdik. Bizce rekabet adil olmalı diye düşünüyoruz, emek hırsızlığı çok utanç verici bir olay.Ne olursa olsun her zaman kendi modellerinizle fark yaratın.

Bir fuarı daha geride bırakarak vatana dönüş yaptık Yeni Almanya İWA fuarında görüşmek üzere hoşça kalın.  

Benzer Yazılar